• (044) 350-20-20
 • (067) 409-55-55
 • (095) 409-55-55
Режим роботи: Пн - Пт: 08:30 — 18:00 / Сб: 09:00 — 16:00
Адреса: 03067, Київ, вул. Машинобудівна, 42.

Про завод

Історія заводу почалася в довоєнний період на базі дзеркальної артілі “Труд зеркало” Укрстеклотреста. У серпні 1940 року на її базі був організований завод механічної і термічної обробки скла, скорочено – завод “Мітос”.  Наказом МПСМ УССР від 10.10.1968г. Київський завод “Мітос” був перейменований в Київський дослідно-експериментальний завод скловиробів, до складу якого входило проектно-конструкторське і технологічне бюро, що надає технічну допомогу всім підприємствам, що входять в  склад об'єднання “Укрстекло”.

З 19 березня 1981 року згідно наказу МПСМ УРСР № -72 підприємство було перейменоване в “Київський завод скловиробів”, а з 11 травня 1994 року наказом №-371 регіонального відділення Фонду державного майна України м. Києва – перейменовано у відкрите акціонерне суспільство «Київський завод скловиробів», акціонерами якого є 3 юридичних і 1103 фізичних особи. Детальна інформація для акціонерів про діяльність підприємства знаходиться в розділі "Інформація для акціонерів".

22 березня 2007 року на чергових зборах акціонерів було прийнято рішення перейменувати відкрите акціонерне об'єднання «Київський завод скловиробів» у відкрите акціонерне об'єднання «Завод скловиробів» (протокол зборів №14). Але у зв'язку зі вступом до дії Закону України «О акціонерних об'єднаннях», відкрите акціонерне об'єднання «Завод скловиробів» згідно з рішенням позачергових зборів акціонерів 24 вересня 2010 року перейменовано в публічне акціонерне об'єднання «Завод скловиробів».

Свою діяльність завод починав з двох основних напрямів виробництва: виробництво дзеркал і інших виробів з листового скла і склодувне виробництво.

Склодувні вироби це пробірки хімічні, біологічні, центрифужні, воронки для прядильних машин, лабораторні воронки, крапельниці, дистилятори і інші вироби, більше 50 найменувань. Склодувні вироби виготовлялися як у встановленому асортименті, так і по індивідуальних замовленнях із склотрубки на газових пальниках. Масова продукція виготовлялася механізовано, а частина, особливо складних і одиничних виробів, вручну.

Дзеркальне виробництво - це дзеркала настінні, галантерейні, настільні, полиці для ванних кімнат, дзеркала і скло для меблів. Дзеркала виготовлялися методом сріблення – традиційна технологія, по якій поверхню скла покривали розчином азотнокислого срібла. Для обробки краю скла, нанесення фацету – застосовували великі, але малопродуктивні чавунні, кам'яні і повстяні шайби.

У середині шестидесятих років упроваджена нова технологія виробництва дзеркал - від сріблення перейшли до алюмініювання, шляхом термічного випару алюмінію у вакуумі з подальшою його конденсацією, що забезпечило високу якість і довговічність дзеркал, алюмінієва плівка добре лягає на поверхню скла. Для захисного покриття алюмінієвої плівки використовують різні лаки і малярні масла, які не вступаю в реакцію з алюмінієм.

На початку восьмидесятих років почав упроваджуватися діамантовий інструмент для обробки кромки скла і дзеркал: круги, чашки, шайби. Це дозволило підвищити продуктивність праці і розширити асортимент дзеркал побутових, галантерейних і інших. Краї прямокутних виробів обробляли на лініях обробки кромки ЛОК-6 і фацету КФ-8.

Завод мав широкий ринок збуту дзеркал і склодувних виробів, майже у всіх регіонах колишнього Радянського Союзу. Але на початку 90-х років, в період перебудови, сталося різке зниження виробництва. Багато промислових підприємств припинили свою роботу. Скоротився напрацьований десятиліттями ринок збуту, що негативно вплинуло на постачання продукції заводу. Попит на скло, дзеркала для меблів і склодувні вироби, знизився до критичного рівня. Виробничі потужності заводу були завантажені на 10 -15%, що приводило до збитків. Протягом декількох років ситуація не мінялася і ми були вимушені в кінці першого десятиліття нашого століття закрити виробництво склодувних виробів.

Все це привело до того, що колектив підприємства повинен був знайти нові творчі дороги до вирішення проблем. На підприємстві була організована маркетингова служба, мета роботи якої - пошуки нових ринків збуту продукції. На заводі відкрили виставку-продаж виробів, почали відроджувати співпрацю з роздрібною і оптовою торгівлею, розробили план рекламної кампанії, почалося технічне переозброєння.

Грунтовно змінений і розширений асортимент продукції, що випускається. У виробництво були упроваджені нові технології по декоруванню дзеркал і скловиробів шляхом нанесення художніх малюнків методом піскоструминної обробки, нанесення малюнків за допомогою фарб і кольорових плівок. Замовникам запропонували дзеркала з підсвічуванням; дзеркала настінні, на підставі з тонованого скла; дзеркала в рамах з дерева, пластика і металу; дзеркала, декоровані різними накладними елементами. Освоєно виготовлення художніх вітражів. Упровадили технологію склеювання скла за допомогою прозорих клеїв, що дозволило почати випуск дзеркал з приклеєними полицями, меблям із скла (столи, тумби, підставки) і інших виробів. Почали виробництво абсолютно нового вигляду виробів: склопакетів, торгівельного устаткування, акваріумів, стеклоблоков з матового і візерунчастого скла, триплексу і броньованого скла. Впровадження у виробництво циклічної печі дало можливість освоїти молліровання (термічна гнучка) скла, налагодити випуск оглядових сферичних дзеркал, дзеркал для кімнат сміху, меблів з гнутого скла, скловиробів для меблів.

Асортимент використовуваного скла виріс з декількох видів до сотень найменувань (поліроване, візерунчасте, армоване, тоноване, матоване і ін.) завтовшки від 2 до 19 мм. Завод використовує для переробки дзеркальні полотна, як власного виробництва, так і імпортні різних виробників завтовшки від 2 до 6 мм, можливе виготовлення дзеркал і більшої товщини.

Для збірки дзеркал, меблів і інших виробів використовується всіляка фурнітура (пластини, полкотримачі, кронштейни і ін.), світильники, опори для виготовлення меблів (столів, тумб, підставок), клеї, двосторонні склеювальні стрічки...Підприємство оснащене різним автоматичним, механізованим і ручним устаткуванням, яке дозволяє виконувати всі види обробки скла: полірований і шліфований край, фацет, свердління отворів від 4 до 120 мм, виготовлення лунок, піскоструминна обробка, молліровання (гнучка), алюмініювання.

Машини "Gemy8» і «Panda» - автоматичні прямолінійні вертикальні шліфувальні верстати, які обробляють торці і фаськи на скляних листах і дзеркалах завтовшки 3 – 30 мм. Максимальна довжина оброблюваних стеклоїзделій 3200 мм.

Машина «MAX – 60» - автоматична прямолінійна вертикальна шліфувальна лінія, для виготовлення прямолінійного фацету від 10 до 40 мм на скловиробах завтовшки від 4 до 19 мм. Мінімальний розмір скловиробів при товщині 4 мм і величині фацету 10 мм – 60х60 мм.

Машини "BILUX 45 EP» і «SB – 10» - призначено для обробки торців і виготовлення фацетів 10 – 30 мм на криволінійних скловиробах завтовшки 3 – 19 мм. Мінімальний розмір заготівки 200х200мм, максимальний розмір заготівки – 2000х2000 мм.

Машина «ЛС-1800» - призначена для ручної шліфовки і поліровки торців на скловиробах завтовшки від 2 до 19 мм. Мінімальний розмір скловиробів при товщині 2 мм – 40х40 мм.

Для шліфовки і матування скла і дзеркал малих розмірів використовуються чавунні шліфувальні шайби діаметром 1 метр і шириною обробки 200 мм, а також камінь і повстяні шайби для поліровки.

Піскоструминна машина – здійснює автоматичну матовку скловиробів. Товщина оброблюваних виробів 2 - 19 мм. Максимальні розміри оброблюваних скловиробів 2600х1800.

Вакуумні установки УВМ – 15 – призначені для нанесення алюмінієвого (дзеркального) покриття на скло. Максимальний розмір скла 1500х1200 мм.

Для швидшого висихання захисного шару дзеркального покриття і інших лакофарбних виробів використовується сушильний конвеєр.

Для декорування настінних дзеркал використовується верстат для нанесення діамантової грані САГ-3

Машина «VT – 1250» - призначена для свердління отворів в скловиробах діаметром від 4 до 150 мм на товщині від 2 до 30 мм.

Миття і сушка скловиробів здійснюється на автоматичній вертикально-мийній машині Lv1500.

Все устаткування забезпечується стислим повітрям від двох потужних гвинтових компресорів і декілька поршневих.

Для вантаження і транспортування продукції використовуються бензинові, дизельні і електричні навантажувачі, вантажні автомобілі вантажопідйомністю від 1,5 до 10 т. і інше підйомно-транспортне устаткування.

Підприємство має власну котельну, що працює на газовому і альтернативному паливі, виробничі цехи, механічний і столярний цех, склади, газорозподільний пункт і електричну підстанцію, має 2 введення подачі води.

Завод оснащений системою відеоспостереження, охоронною і пожежною сигналізацією.

На території підприємства розташований виставка-продаж, де можна придбати багато різних готових виробів із скла і дзеркала або виготовити їх під замовлення за власним проектом. У нашому магазині представлений величезний вибір дзеркал (дзеркала з полицями, фацетом, підсвічуванням, в рамах, на ДСП, для шаф-купе, оглядові дзеркала, дзеркала для кімнати сміху, дзеркальна плитка і ін.), меблі із скла (журнальні, сервіророчні, обідні, письмові, комп'ютерні столи, тумби, підставки під аудіо/відео техніку, стійки і підставки під квіти, прилавки, барні стійки і ін.), конструкції із скла (двері, фасади, вітрини, перегородки, душові кабіни, кухонні фартухи, рівні, стелі і ін.), сувенірні вироби (годинник, полиці, вази, вазони, вимпели, таблички, номерки, підставки під чашки і ін.), а також різна фурнітура для скла і дзеркала, аквакамери, акваріуми, тераріуми, стеклоблоки, склопакети, триплекс і багато що інше.

Ми виконуємо замовлення, як крупних споживачів, так і населення незалежно від обсягу замовлення. Клієнт може придбати будь-який товар, починаючи від маленького люстерка до десятків ящиків скла і інших виробів. Завод прагне виконувати будь-які замовлення, у тому числі і особливій складності: сходи із скла , скляні подіуми, фасади будівель, козирки із скла... Для вирішення складних питань міцності конструкцій підприємство співробітничає з Інститутом проблем міцності НАН України.

За бажанням замовника працівники підприємства здійснюють необхідні виміри по місцю установки дзеркал, меблів і інших виробів, надають безкоштовні консультації по конструкторських і дизайнерських питаннях, при необхідності виконують ескізи виробів і їх компоновку в приміщенні. Наші фахівці виконають доставку замовлення, здійснять збірку і монтаж. Клієнт може отримати і багато інших послуг.

Серед клієнтів фірми - державні установи (Секретаріат Президента України, Верховна Рада, Кабінет міністрів, МВС, МО, СБУ.), промислові підприємства (будівельні, меблеві, фармацевтичні), виробники вікон і дверей, спортивні і розважальні клуби, ресторани і кафе, магазини і торгівельні фірми, аптеки, приватні фірми всіляких напрямів діяльності, приватні підприємці і фізичні особи. Продукцію підприємства ви знайдете в багатьох магазинах м. Києва, торгівельних мережах «Епіцентр», «Леруа Мерлен» і ін. Підприємство також здійснює постачання по всіх областях України як безпосередньо, так і через постійних клієнтів.

Особливі умови роботи з постійними клієнтами: значні знижки, мінімальні терміни виконання замовлень.

Ми готові розглянути будь-які Ваші ідеї і здійснити їх виконання.

Звертайтеся до нас, ми будемо ради, якщо зможемо бути корисні Вам.

Фото-галерея підприємтсва

Акційні товари

Кращі пропозиції нашого каталогу.

Дивитись товари
Безкоштовний прорахунок замовлення

Ви можете відправити заявку на розрахунок Вашого замовлення.

Замовити прорахунок
  • Замір душових кабін
   Замір душових кабін

   Як самостійно заміряти душову кабінуПоздоровляю, якщо ви читаєте цю статтю, це означає Ваш ремонт на завершальному етапі. Надивившись картинок в інтернеті та перегорнувши десятки журналів, ви зупинили..

  • Душові кабіни – особливо актуальні у старості
   Душові кабіни – особливо актуальні у старості

   Мій будинок моя фортеця, як це стало актуально сьогодні. Багато хто звикли вирішувати проблеми в міру їх надходження, не завжди замислюючись про майбутнє. Плани та мрії звичайно є у всіх, але ми будує..

Написати нам
Зворотний дзвінок

Надішліть нам свої контактні дані і ми передзвонимо Вам найближчим часом.

Дізнатися Вартість
Вгору